Gabriela Pavlíčková

…pohledem Terezy Brožové
Jak bylo zmíněné výše, s Gabkou jsme se potkaly na jedné z jejích lekcí, kam jsem přišla se svou beardetkou jako úplný nováček. Hned na první hodině jsem se cítila tak příjemně a uvolněně, že jsem se stala pravidelným klientem. Už když jsem s vystavováním začala, věděla jsem, že bych se chtěla dál rozvíjet a zlepšovat. Což se mi splnilo právě díky Gábince. Ona je člověk, v jehož přítomnosti se cítíte uvolněně, klidně a spokojeně. Důkazem toho je úspěch Psí školy K9, kterou zvládla v průběhu let vybudovat. Na jejích lekcích vám předá dlouholeté zkušenosti a cenné rady, které pak využijete ve výstavním kruhu. Její přístup je vždy přátelský a díky její vyzařující pozitivní energii předává radost do celého dne.
Za přátelství a spolupráci s Gabčou budu vždy vděčná a nikdy jí nezapomenu, že mi už několikátým rokem pomáhá plnit si můj „pejskařský“ svět. Děkuji.

Jak bylo zmíněné výše, s Gabkou jsme se potkaly na jedné z jejích lekcí, kam jsem přišla se svou beardetkou jako úplný nováček. Hned na první hodině jsem se cítila tak příjemně a uvolněně, že jsem se stala pravidelným klientem. Už když jsem s vystavováním začala, věděla jsem, že bych se chtěla dál rozvíjet a zlepšovat. Což se mi splnilo právě díky Gábince.  Ona je člověk, v jehož přítomnosti se cítíte uvolněně, klidně a spokojeně. Důkazem toho je úspěch Psí školy K9, kterou zvládla v průběhu let vybudovat. Na jejích lekcích vám předá dlouholeté zkušenosti a cenné rady, které pak využijete ve výstavním kruhu. Její přístup je vždy přátelský a díky její vyzařující pozitivní energii předává radost do celého dne.

Za přátelství a spolupráci s Gabčou budu vždy vděčná a nikdy jí nezapomenu, že mi už několikátým rokem pomáhá plnit si můj „pejskařský“ svět. Děkuji.